• Следете на
Категории
Електрични Скутери
Поглед
Модел: Ninebot ES2 Волти: 36V Време на полнење: 3.5 часа Максимална брзина: 25km/h Максимална носивост: 100kg Големина на преклопување: 1080 * 430…
Модел: MI 365 Бренд: Xiaomi Време на полнење: 6-8 часа Тежина: 12.5 KG Максимална брзина: 25km/h Моќност на моторот: 250W…
Original Xiaomi Ninebot ES2

Original Xiaomi Ninebot ES2

26,300.00 ден
Original xiaomi MI 365

Original xiaomi MI 365

27,400.00 ден

Куповна кошничка

mk_MKMK