• Следете на
Категории
Адаптери
Поглед
Input: 100-240V AC (50-60Hz) Конектори: 8 стандардни конектори Димензии: 132*58*30mm Боја: Црна Тежина: 565g Сертификати: TUV/CE/ROHS/FCC Гаранција: 12 месеци
Power: 90W Примена: Полнење на лаптоп компјутери Боја: Црна Output Type: DC Input: 100-240V Output:15V/16V/18.5V/19V/19.5V/20V/20.5V/24V (90W Max) USB порта: да…

Куповна кошничка

mk_MKMK