• Следете на
Категории

Комерцијална Машина за Сладолед 50L / 3 Вкусови на Сладолед

Код: SHTT-I195A Категорија:

Модел за под
Вкус на Twin Twist
Храна за гравитација
Излез: 50 литри / час (на 4 ℃ течност и 24 ℃ на амбиент)
Капацитет за сад за замрзнување: 2 * 1,8 Л
Капацитет за мешавина од хопер: 2 * 12,5 Л.
Моќност: 2,9 KW
Напон: 380V50HZ
Главен мотор: Еден, 1,50 HP
Нето тежина: 175 кг
Бруто тежинас: 195 кг
Димензија: 654 * 554 * 1520 мм
Големина на пакување: 800 * 645 * 1665 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комерцијална Машина за Сладолед 50L / 3 Вкусови на Сладолед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK