• Следете на
Категории

Asus K42

Категорија:

1,490.00 ден

7 на залиха

Asus A32-K52 K42

Капацитет: 4400mAh

Гаранција 6 месеци

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Asus K42”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK