• Следете на
Категории

Frap Сет Туш Модел F2415-2

Код: F2415-2 Категорија:

9,800.00 ден

Достапно со нарачка

Рачка: цинк
Вентил: 40мм рамен
Тело: месинг
Црево за туширање: G1 / 2 150cm
Рачка за туширање: ABS со една функција
Надземен туш: c 25 см АВС
Гаранција: 3 години

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frap Сет Туш Модел F2415-2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK