• Следете на
Категории

Frap Сет Туш Модел F2418

Код: F2418 Категорија:

4,500.00 ден

Достапно со нарачка

Рачка: цинк
Вентил: 40мм рамен
Тело: месинг
Црево за туширање: G1 / 2 150cm
Рачен туш: мулти-функционален ABS
Надземен туш: c 20 см АВС
Гаранција: 3 години

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frap Сет Туш Модел F2418”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK