• Следете на
Категории

GAPPO Сет Туш Модел G7107-20

Код: G7107-20 Категорија:

9,300.00 ден

Достапно со нарачка

Име на марка: GAPPO
Материјал: Нерѓосувачки челик
Број на модел: G7107
Облик на туш: плоштад
Површинско завршување: обложен со Хром
Комплет сет за туширање
Водопад туш
Гаранција: 5 години

Weight 6.45 kg
Dimensions 50 × 37.5 × 43 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GAPPO Сет Туш Модел G7107-20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK