• Следете на
Категории

TX-MU500 Мулти USB Полнач за Телефони и Таблети со 5 USB Порти

Категорија:

1,180.00 ден

10 на залиха

Модел: TX-MU500
Input Voltage: AC100-240V-50/60HZ
Output Voltage: DC 5V 8A
Боја: Црна
Компатибилен со: iPad/iPhone/Tablet/Smart Phone
Output Type: DC
Материјал: ABS/PC
Димензии: 95.6*56.9*26mm
Сертификати: CE/ROHS/FCC/TUV/UL
Гаранција: 12 месеци

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TX-MU500 Мулти USB Полнач за Телефони и Таблети со 5 USB Порти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK