• Следете на
Категории

TX-MU510 Мулти USB Полнач за Телефони и Таблети со 6 USB Порти

Категорија:

1,440.00 ден

22 на залиха

Модел: TX-MU510
Ports for phones and tablets: 6
Input Voltage: AC100-240V-50/60HZ
Output Voltage: DC 5V 12A 60W
Боја: Црна
Компатибилен со: iPad/iPhone/Tablet/Smart Phone
Output Type: DC
Материјал: ABS/PC
Димензии: 102*70.8*26mm
Сертификати: CE/ROHS/FCC/TUV/UL
Гаранција: 12 месеци

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TX-MU510 Мулти USB Полнач за Телефони и Таблети со 6 USB Порти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Куповна кошничка

mk_MKMK